KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17423229

nr 1742 3229

Gustaf Adelswärd. Signerad, daterad -79, alplandskap. Olja på duk, 47x31 cm, yttermått inklusive ram: 64x49 cm

Kondition: slitage, färgbortfall

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 24 november 2025
kl 20:39:35